Loading

FAQ, czyli Party Radar w pytaniach i odpowiedziach :)

1. Czym właściwie jest Party Radar?

Party Radar to automat, który umożliwia podgląd wykonywanych zdjęć i natychmiastowy wydruk. Inaczej można nazwać go budką fotograficzną, fotobudką lub ang. photo booth. Rosnąca popularność tego typu automatów sprawia, że stają się częstym widokiem urozmaicającym przebieg dowolnej imprezy.

2. Jakie warunki techniczne muszę spełnić aby Party Radar znalazł się na mojej imprezie?

Do właściwej pracy Party Radaru i rozstawienia zarówno automatu jak i tła fotograficznego niezbędne jest zapewnienie utwardzonego podłoża o wymiarach min. 2 x 2 m (optymalnie 3×3 m) i standardowego gniazda energii elektrycznej oddalonego nie dalej niż o 10 metrów.

3. Czy mogę zamówić Party Radar na imprezę plenerową?

Jak najbardziej, jednak konieczne będzie zapewnienie zadaszonego terenu i gniazda energii elektrycznej oddalonego maksymalnie o 10 metrów i zabezpieczonego przez oddziaływaniem warunków atmosferycznych.

4. Czy budkę można ustawić w miejscu całkowicie zacienionym?

Ilość światła zewnętrznego nie gra większej roli. Budka posiada własne oświetlenie zapewniające podgląd na monitorze, natomiast większość światła potrzebnego do wykonania zdjęć pochodzi z błysku lampy błyskowej.

5. Czy istnieje możliwość zmiany układu zdjęć na wydruku?

Przed każdą imprezą wydruki są indywidualnie projektowane. Najbardziej popularny układ 4 zdjęć ułożonych jedno pod drugim sprawdza się znakomicie ze względu na możliwość wydruku dwóch pasków o wymiarach 5 x 15 cm i jednoczasowego uzyskania dwóch kopii. Jedna z nich może zostać wklejona do pamiątkowej księgi gości, drugą natomiast zachowują uczestnicy imprezy. Ponadto pod zdjęciami umieścić można krótki tekst z Waszymi imionami, datą wydarzenia lub logo firmy. Nie ma przeszkód aby zastosować inny układ zdjęć i wydrukować po prostu odbitkę rozmiaru 10 x 15 cm z dowolnym tekstem. Możliwości są nieograniczone!

6. Czy można zamówić większą ilość odbitek?

Oczywiście. Standardowo drukowana jest 1 odbitka rozmiaru 10 x 15 cm lub 2 paski o wymiarach 5 x 15 cm. Możesz zgłosić przed imprezą konieczność drukowania większej liczby odbitek, tak aby każda z osób obecna na zdjęciu otrzymała swój paseczek (dopłata 150 zł). Istnieje również możliwość dodrukowania zdjęć po zakończeniu czasu trwania usługi (1 zł za odbitkę).

7. Czy Party Radar można zamówić na imprezę dla dzieci?

Jak najbardziej. Istnieje możliwość dopasowania kąta obiektywu specjalnie do wzrostu dzieci. Problem powstaje jedynie podczas imprezy, na której dominują dorośli, jednak wówczas dzieci mogą pozować w asyście rodziców lub stojąc na podeście. Wyższe dzieci są bez problemu widoczne przy ustawieniach aparatu dostosowanych dla dorosłych.

8. Z jakim wyprzedzeniem zamawiać Party Radar?

Pytanie, na które niestety nie ma dobrej odpowiedzi. Najlepiej jak najwcześniej, aby mieć pewność dostępności terminu. Pełna rezerwację kończy podpisanie umowy i wpłata zaliczki.

9. Czy wymagana jest zaliczka?

Tak, przy podpisaniu umowy i finalnej rezerwacji terminu wymagana jest wpłata zaliczki, zwykle wysokości 150 zł.

10. Kiedy powinienem zapłacić za usługę najmu budki?

Płatność dokonywana jest gotówką bezpośrednio po zakończeniu usługi lub przelewem na konto bankowe z terminem płatności wskazanym w dokumencie księgowym (konieczność wcześniejszego ustalenia). Kwota do zapłaty zależna jest od czasu pracy budki oraz skorzystania z opcji dodatkowych, opisanych szczegółowo w dziale oferta.

11. Czy otrzymam fakturę?

Tak, za usługę wynajęcia budki Party Radar wystawiam fakturę VAT. Wszystkie podane na stronie kwoty są kwotami brutto i zawierają 23% podatku.

12. Jak długo dostępna będzie galeria internetowa zabezpieczona hasłem?

Galeria dostępna będzie przez okres 1 roku z opcjonalną możliwością przedłużenia.

13. Dlaczego powinienem wybrać akurat Party Radar?

Powinieneś wybrać Party Radar jeśli zależy Ci na jakości fotografii, odbitek, różnorodności gadżetów i świetnej obsłudze. Rynek budek fotograficznych wciąż się rozrasta, jednak oferty poszczególnych firm niewiele różnią się między sobą. Party Radar to nowa jakość na wspomnianym, raczkującym wciąż rynku. Sprzęt i ustawienia dobrane przez fotografa ślubnego z wieloletnim doświadczeniem, automat zaprojektowany i w całości wykonany ręcznie z użyciem najlepszych materiałów – nie znajdziecie drugiej takiej budki, ponieważ nie istnieje :)

14. Czy mogę zamówić drugie tło na swoją imprezę?

Nie ma najmniejszego problemu. Tło może zostać zmienione w dowolnym momencie.

15. Jak dobrać czas trwania usługi?

2 godziny będą optymalne dla mniejszych przyjęć, a mianowicie liczących około 100 uczestników. Przy większej ilości polecamy serdecznie pakiet 3 godzinny, tak aby każdy miał czas skorzystać z budki więcej niż raz. Pamiętajcie o dodatkowych korzyściach: w pakiecie 3 godzinnym oferujemy księgę gości gratis i dojazd na terenie województw małopolskiego i podkarpackiego!

16. Spotkanie?

Zapraszam na spotkanie w Krakowie. Omówimy szczegóły i upewnimy się, że Party Radar to będzie Wasz imprezowy strzał w dziesiątkę!