Kochani,
kiedy planowaliśmy założenie Party Radaru, wiedzieliśmy że prędzej czy później ten moment nadejdzie. Niestety nie będziemy już mogli przyjeżdżać z fotobudką na Wasze uroczystości i postanowiliśmy zakończyć naszą działalność. Jednocześnie powtarzaliście nam wielokrotnie, że Party Radar jest świetną atrakcją i bardzo chcielibyśmy, żeby dalej dostarczał mnóstwa radości podczas wszelkich imprez, na których będziecie mieli okazję się bawić. Poszukujemy więc osoby, która chciałaby odkupić firmę Party Radar i dalej śmigać z nim wszędzie tam, gdzie nie istnieje górna granica uśmiechu :).
Co tak na prawdę sprzedajemy? Całą firmę, tj. automat, stronę, markę, czy know – how branży, czyli wszystko co pozwoli ponownie wejść z pełnym impetem na rynek usługodawców.
Cena? 20 000 zł.
Brzmi choć trochę dobrze? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 1. Fotobudka
  Tak, jesteśmy z niej dumni, bo drugiej takiej nie ma :) Sprzęt dobraliśmy sami, tak aby jakość zdjęć i wydruków była jak najwyższa. Obudowa wykonana jest z dwóch lekkich boksów aluminiowych oklejonych trwałą folią. Niestety folia po trudach transportu nosi pewne ślady użytkowania, jednak w przypadku zainteresowanego kupca oddamy fotobudkę do ponownego oklejenia, przez co będzie wyglądała jak nowa. Instalacja elektryczna została zaprojektowana przez elektrotechnika z wieloletnim doświadczeniem. Fotobudka wyposażona jest w bezpiecznik różnicowo – prądowy, a cała instalacja poprowadzona jest w sposób zapewniający maksimum bezpieczeństwa obsługujących oraz uczestników. Fotobudka wyposażona jest także we własne oświetlenie oraz wydajny układ wentylatorów.
 2. Sprzęt.
  Tak jak mówiliśmy, najlepszy możliwy, a dokładniej:
  – lampa błyskowa Canon Speedlite 430 EX I,
  – aparat cyfrowy Canon EOS 1200d wraz z obiektywem EF-S 18 – 55 3,5 – 5,6 (18 mpx, live view, max iso 6400),
  – zasilacz do aparatu cyfrowego,
  – komputer All in one Lenovo C470 (duży, dotykowy ekran 21 cali, procesor intel core i3, 4 GB ram, dysk 1 TB, Windows 8),
  – oprogramowanie dslrBooth (wszystkie niezbędne funkcjonalności, niezwykle stabilne w działaniu),
  – drukarka termosublimacyjna DNP DS – RX1 (możliwość automatycznego cięcia odbitek na paseczki, duża wydajność, obecnie załadowany jest papier pozwalający na wydruk jeszcze około 670 zdjęć 10 x 15 cm).
 3. Tła, gadżety, statywy,
 4. Strona oparta o silnik WordPress, domena oraz miejsce na serwerze na rok z możliwością dalszego przedłużenia (5 gb przestrzeni dyskowej),
 5. Kanały reklamowe. Nasza strona jest obecnie widoczna w wielu katalogach internetowych. Dodatkowo do maja 2019 roku mamy wykupiony najwyższy, brylantowy pakiet na portalu weselezklasa.pl
 6. Know – how. Osobie, która przejmie nasz biznes zapewniamy wsparcie i udzielimy wszelkich informacji dotyczących branży oraz skutecznego funkcjonowania na rynku usługodawców.

Zainteresowani? Wszelkich informacji udzielimy mailowo pod adresem kontakt@party-radar.pl oraz telefonicznie: +48 506 414 248, +48 509 898 687.

Serdecznie zapraszamy!