Loading

Natalia i Damian

Bardzo dziękujemy za zapewnienie wspaniałej atrakcji na naszym weselu. Zarówno my jak i goście świetnie się bawiliśmy. Wyśmienita jakość zdjęć oraz wspaniała obsługa. Wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecamy każdemu.

Olga i Dawid

Dziękujemy Party Radar za super atrakcję za naszym weselu. Obsługa fotobudki, oprawa graficzna oraz gadżety na 5+. Mnóstwo świetnej zabawy i dla maluchów i dużo starszego towarzystwa. Jakość zdjęć też rewelacyjna. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, że z naszej selekcji wyłoniliśmy właśnie Party Radar :)

Justyna i Marcin

Długo szukaliśmy "dobrej" fotobudki, która zapewni dla gości weselnych świetną zabawę. Dlaczego ta? Bo spodobała nam się jakość zdjęć, które widzieliśmy na stronce. Wiecie co? nie pomyliliśmy się w ogóle! Wybór party radaru był strzałem w dziesiątkę! Goście zadowoleni, zachwyceni obsługą fotobudki i rekwizytami, a dołączona z pakietu księga gości jest super pamiątką z tak ważnego dnia. Mało tego, zdjęcia dostaliśmy na pendrive oraz elektronicznie, tak że każdy może sobie wywołać interesującą fotografie!
Bardzo dziękujemy za uświetnienie naszej uroczystości, pozdrawiamy!

Karolina i Grant

Jeśli jeszcze ktoś nie jest zdecydowany na fotobudkę na weselu gorąco polecamy! Foto radar spisał się na medal, mnóstwo rekwizytów i fantastyczna jakość zdjęć, nie wspominając o cudownej i profesjonalnej obsłudze! Dziękujemy

Kasia i Arek

Rewelacyjna, przemiła i sympatyczna obsługa. Ogromny wybór dodatków. Super zabawa oraz niezapomniane wspomnienia dla nas i naszych gości. Serdecznie polecamy fotobudkę PARTY RADAR.

Asia i Adam

Bardzo dziękujemy! Goście byli zachwyceni (ci młodsi i ci starsi)! Polecam pakiet 3 godzinny z księga gości.
Nasi goście nie pchali si i nie ustawiali w kolejce do fotobudki a jednak wszyscy mieli wystarczająco czasu aby sobie zrobić po parę fotek :) parkiet nie był nigdy pusty wiec nie ma się czego obawiać! Goście byli od razu proszeni do wklejenia jednej fotki do księgi gości i o wpisanie życzeń :) a druga fotkę zostawili sobie na pamiątkę. Wspaniała pamiątka na całe życie! A zadowolone buźki na zdjęciach mówią same za siebie! Bardzo polecam !!!

Iwona i Szymon

Fotobudka była takim hiciorem na naszym weselu, że wszyscy nas wypytywali skąd znaleźliśmy taką atrakcję. Goście starsi i młodsi tak się rozbawili przy przebraniach i pozach do zdjęć, że cały czas, wspominają jaką super atrakcją był Party Radar! Łzy ze śmiechu gwarantowane, a widok cioć i wujków z zabawnymi gadżetami - niezapomniany! Bardzo polecamy i dziękujemy za wspaniałe pamiątki dla nas i gości!

Kasia i Rafał

Polecam wszystkim fotobudkę z PartyRadar! Cala obsługa w 100% profesjonalna. Jest to oferta definitywnie  warta swojej ceny. Umowa, opcje księgi gości, szczegóły graficzne - wszystko zostało z wyprzedzeniem przygotowane i zorganizowane. Na samym weselu był duży wybór gadżetów do zdjęć i pomoc dla gości, którzy wcześniej z taka atrakcja się nie spotkali. Goście i mali i starsi bawili się przy tym doskonale. Rekomendacja dla wszystkich, którzy się wahają, czy na taka opcje się zdecydować. Po doświadczeniach z Party Radar jestem przekonana, ze to super pomysł na urozmaicenie wieczoru weselnego i każdej innej imprezy.

Kasia i Grzesiek

Bardzo dziękujemy za uświetnienie naszego wesela:) Fotobudka okazała się świetną atrakcją dla wszystkich gości w każdym wieku. Dzięki dużej ilości gadżetów oraz zaangażowaniu przemiłej obsługi Party Radaru możemy cieszyć się wspaniałymi wspomnieniami utrwalonymi w postaci księgi gości z zabawnymi zdjęciami. Zdjęcia drukowane w 2 kopiach zapewniają także gościom niepowtarzalną pamiątkę . Polecamy wszystkim parom młodym i nie tylko! :)))

Marzena i Grzesiek

Bardzo fajna atrakcja na wesele! Goście bawili się świetnie, nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania ze strony gości. Obsługa Party Radaru - pełen profesjonalizm, super kontakt, ogromny wybór gadżetów. Najlepszą pamiątką pozostałą po Party Radarze jest spersonalizowana, mega oryginalna księga gości, dzięki której goście chętnie wspominają swoje wpisy :) Oprócz księgi gości pełny dostęp do internetowej galerii zdjęć - dla tych, którzy zapomnieli się wpisać.
Wesoło, zabawnie, inaczej, wspaniale, profesjonalnie!! ♥♥♥
Polecamy - Marzena i Grzegorz

Asia i Marcin

Najlepsza atrakcja wesela!! :) bardzo polecam!! :))